Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Nádherné dřevěné hračky pro holčičky s poštovným zdarma!

Nádherné dřevěné hračky pro holčičky s poštovným zdarma!

Tipy pro výběr her a hraček 9. 6. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Radost vašich dětí je i naší radostí, proto jsme připravili akci na krásné dřevěné hračky pro holčičky, u kterých ušetříte na poštovném. Dřevěné kuchyňky, domečky pro panenky nebo roztomilé obchůdky jistě potěší vaše děvčátko a poskytnou mu spoustu radosti z prožívání dětského světa. Napodobování činností dospělých představuje důležitou součást rozvoje dítěte. Nyní tedy máte možnost - díky poštovnému zdarma - podpořit šikovnou hru své dcerky za zvýhodněných podmínek. (Platí pouze do 15. 12. 2014 nebo do vyprodání zásob).
Doprava zdarma na dřevěné hračky pro holky

Do této zajímavé akce jsme pro Vaše holčičky vybraly dřevěné kuchyňky francouzských značek Janod a Djeco. Vybrat si můžete z různých velikostí kuchyněk: od menší kuchyňky zn. Djeco, která je ideální do malého bytu a ke které doporučujeme jako doplněk sadu dřevěného nádobí ve stejném designu, až po Maxi kuchyňku Janod, u které si mohou pohodlně hrát i dvě děti současně.

Dřevěné domečky nabízíme také dva na výběr, a to jednoparový a dvoupatrový.Jejich výrobce, zn. Janod, je vždy vybavila pěkným devěným nábytkem a panenkou a panáčkem, takže ihned po rozbalení dárku si vaše děti mohou začít hrát. Jistě také oceníte, že dřevěný nábytek v těchto domeččích je stejně velký, jako dřevěné nábytky a doplňky jiných výrobců. Budete-li tedy chtít svým dětem příště rozšířit možnosti hraní, můžete hravě do domečku doplnit i jiné vybavení.
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-