Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Moderní a hravé knížky o historii pro zvídavé děti

Moderní a hravé knížky o historii pro zvídavé děti

Agátiny oblíbené knížky 16. 10. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Našli jsme pro Vás a Vaše děti knížky, které povzbudí jejich zájem o (české) dějiny a svou hravou formou jim pomohou rozšířit své znalosti a především rozumět kontextu důležitých událostí i způsobu života běžných lidí. Jsou to ty knížky, které si děti rády prohlížejí večer v posteli, mohou je číst postupně od začátkuý do konce nebo podle chuti přeskakovat a číst jen to, co zrovna chtějí prozkoumat.

Dějiny pro děti nejsou nuda!


Dětská naučná knížka Cesty dětí do staletí, kterou vydalo nakladatelství Slovart, představuje téměř ideální příklad, jak by mohly vypadat knihy pro děti, které je mají přirozeně zaujmout a naučit je něco nového.

Každá kapitola této knížky je složená z mnoha menších částí: obrázků, mini-komiksů, komentovaných nákresů a vysvětlení podaných formou jednoduchého příběhu.

Cesty dětí do staletí - knížka pro děti o českých dějinách  Cesty dětí do staletí -  dětská knížka o českých dějinách  Cesty dětí do staletí - knížka pro děti o českých dějinách

České dějiny pro malé děti v obrázcích


Spisovatelka a ilustrátorka Lucie Seifertová rozvíjí řadu knih pro děti, které jednoduchou formou a s bohatým obrazovým doprovodem dětem vyprávějí hlavní příběhy z české historie. Jistě znáte velké leporelo Dějiny českého národa. Lucie Seifertová za ni získala řadu ocenění: Magnesia Litera za knihu pro děti a mládež, Zlatá stuha v kategorii Literatura faktu a populárně naučná literatura pro děti a Zlatá pečeť za polygrafické zpracování.

Dějiny udatného českého národa - leporelo
Autorka na něj navazuje sérií menších knížek, zaměřujících se na jednotlivé postavy českých dějin. V tuto chvíli se můžete ponořit do hrdinských příběhů Bruncvíka, Horymíra a Karla IV.

české dějjiny pro děti
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 3000,-