Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Medvědi čtou s Agátou, čtěte a vyhrajte s Agátou i vy!

Medvědi čtou s Agátou, čtěte a vyhrajte s Agátou i vy!

Akce, festivaly, dílny 21. 5. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Stále ještě máte šanci zapojit se do soutěže o krásné knížky z Agátina světa! Pořádá ji Rodinné a Montessori centrum 4 medvědi. I nejmenší "čtenáři" mohou souětži - stačí nakreslit svého oblíbeného hrdinu či hrdinku a do 30. 5. obrázek doručit k Medvědům. Můžete pak vyhrát knížku od Daisy Mrázkové, Petra Šmalce, Ester Staré...
Ne všichni medvědi rádi lenoší... Naši medvědí kamarádi z Rodinného a Montessori centra 4 medvědi v Praze 4 jsou naopak velmi akční! Pořídají semináře, karnevaly, dětské dny atd. A na květen vymysleli čtenářskou soutěž! Agáta připravila krásné knížky, které můžete u 4 medvědů vyhrát!
 

Jak se soutěže o knížky zúčastnit?

Která knížka se vám líbila? Nebo máte oblíbeného hrdinu či hrdinku? Líbil se vám úplně nejvíc nějaký příběh? Napište nám o tom a nakreslete! 4medvědi i Agátin svět jsou fanoušci knížek, takže vám rádi dáme šanci ke krásné výhře!

Pracujte v týmu a ohromte svými nápady a fantazií! Vy dospělí napište (stačí krátce), proč se vám a dětem nějaká knížka nebo její hrdina/hrdinka líbili. A vaše dítko nakreslí/namaluje/nalepí/vytvoří svého oblíbeného hrdinu nebo příběh, podle vlastních nápadů a fantazie. Váš společný výtvor odevzdáte na naší recepci.

Dne 30. 5. 2014 budou všechny soutěžní obrázky slosované a výherci si budou moci odnést jednu z těchto knížek:Kouzelná baterka: Franta touží po pejskovi. Pejsek doma však nepřichází v úvahu! Naštěstí dostane od kouzelného dědečka baterku, která světlem oživuje úplně obyčejné věci. Třeba odhozené plastové láhve, jehličí, klacky, tkaničky nebo špačky cigaret. Jenže to není jen tak! O oživlé něco by se měl Franta umět postarat. S pejskem z pet lahve to ještě jde, ale co s oživlým chuchvalcem vlasů nebo obrovitánskou housenkou z peřin?

Co by se stalo, kdyby...: Daisy Mrázková se umí skutečně podívat na svět dětskýma očima: tuto velkoformátovou knížku věnovala dětem, které ještě neumějí číst, a jejich rodičům ke společnému prohlížení obrázků a povídání nad knížkou. Co by se stalo, kdybych šel do města bez kabátu? Co by se stalo, kdybych měl své letadlo? Co by se stalo, kdybych byl malý jako mravenec? Co by se stalo, kdybych vlezl do jeskyně? Autorka odpovídá civilními fantaziemi i kresbami a barevným sněním: Prochladl bych a dostal rýmu, musel bych ležet v posteli a přečetl bych mnoho knih. Letěl bych, kam bych chtěl, nad mraky a všude ... Všecko bych si krásně zblízka prohlédl ... Knížka Diasy Mrázkové je právě taková: můžete si ji krásně zblízka prohlédnout a uvidět spoustu krásných věcí.

Prahou kráčí lev: Alena Ježková, uznávaná, čtená a ceněná autorka, napsala tentokrát pohádkový příběh, který dětem (spolu s jejich rodiči) pomůže objevovat historické krásy Prahy. Malý chlapec, ponechaný rodiči na hotelovém pokoji, ztratí svého plyšového lva. Navštíví jej pražský holub a vezme ho na cestu Prahou - uvidíme, kolik je v Praze lvů.

Chrochtík a Kvíkalka: Nádherně ilustrovaná knížka s příběhem plným dobrodružství oceněná dvěma Zlatými stuhami pro mladší děti a začínající čtenáře od Ester Staré a Martiny Matlovičové. Chrochtík a Kvilkalka na cestě za blýskavým prasátkem je nadčasová a srozumitelná pohádka s poselstvím, ve které nechybí humor, napětí ani láska.

Šmalcova abeceda: Poznávat svět skrze abecedu se děti učily odedávna. Děti se formou zábavné a nikdy nekončící hry naučí nová slova i nové situace. Obrazové tabule dávají prostor pro imaginaci malým čtenářům, pro která se písmena mají stát novým světem i otázkám asistujících rodičů. Hádanky na každé stránce rozvádějí či doplňují příběhy, které autor rozehrává v obrazech. Básně současných mladých básníků nejen ilustrují po svém, ale zároveň nabízejí dítěti první dotek "opravdové poezie".
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-