Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Logické hry pro děti od 10 let

Logické hry pro děti od 10 let

Tipy pro výběr her a hraček 26. 9. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Sedněte s dětmi k jednomu stolu a rozjeďte "souboj mozků"! Soutěžte ve skládání hlavolamů, tvorbě barevných kódů, věčné klasice - šachách nebo vytlačujte soupeřovy kuličky z herního plánu. Děti nad 10 let jsou již opravdovými soupeři. Souboje nad herním plánem jsou výborným tmelem dobré rodinné pohody!


Naše tipy na zajímavé logické hry pro děti od 10 let:


Ubongo Duel Malé dřevěné šachyAbaloneQwirkle

 
Ubongo Duel: Zábavná rodinná hra ve variantě pro dva hráče. Vyzvěte svého protihráče na souboj! Poměřte vaše síly s ještě bláznivějšími hracími dílky! Oby hráči skládají v časovém limitu stejný obrazec. Kdo jako první zakryje světlé plochy obrazce svými dílky? Ten nejrychlejší vyhrává.

Šachy: Malé dřevěné šachy o velikosti cca 24 x 24 cm. Skládací šachovnice slouží i jako kufřík na šachy.

Abalone: Oblíbená strategická hra pro dva hráče s velmi jednoduchými pravidly, ale o to "výživnějším" průběhem. Hraje se o to, kdo dřív vytlačí soupeřovy kuličky z hracího plánu. 

Qwirkle: Qwirkle je hra, kterou se všichni snadno a rychle naučí a přitom u ní dlouho vydrží. Jen malé upozornění – opatrně s ní. Je silně návyková. Přestože jsou pravidla hry Qwirkle skutečně jednoduchá, budete muset zapojit strategické myšlení a promýšlet svoji taktiku dlouho dopředu. Při pokládání 108 hracích kamenů si musíte hlídat, abyste nejenom šli za svým cílem, ale abyste omylem nepřehlédli, zda protihráči náhodou nechystáte jeho slušně obodovanou řadu.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-