Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Kolekce Topgal 2018 je pestrá a hravá!

Kolekce Topgal 2018 je pestrá a hravá!

Tipy pro rodiče školáků 18. 6. 2018 4 minuty
Kateřina Hrubešová
Česká značka Topgal představuje každým rokem nové modely školních batohů. Musíme říci, že kolekce jsou rok od roku propracovanější a drží se také posledních trendů. Charakteristický je zejména nadčasový design, který je doplněný precizním zpracováním a spoustou šikovných vychytávek. Na konci loňského roku Topgal představil speciální vánoční kolekci školních batohů pro dívky a chlapce na prvním stupni základní školy a jeden studentský batoh.

Budoucí prvňáčky zaručeně okouzlí modely ALLYENDYCOCOCODA, školáka či studenta zase potěší model RUBI. Návrháři značky Topgal v této kolekci vycházeli z reálných potřeb a přání rodičů i dětí. Vyvinuli kolekci, která je nápaditá, hravá, barevná a dokonce i svítí a bliká. Můžete očekávat nadčasový design, který se neokouká a nikdy nevyjde z módy. Do školy jedině stylově! Seznamte se s batohy, které vašim dětem poskytnou maximální komfort. 

Mezi hlavní kritéria, které by batohy Topgal, měly splňovat patří především kvalita, design a bezpečnost. Můžete očekávat důmyslnou koncepci batohů, která zachovává všechny osvědčené prvky předchozích modelů:

● anatomicky tvarovaný zádový systém doplňuje polstrování a hliníková výztuha
● pohodlné nastavitelné ramenní popruhy
● hrudní popruh zaručí, že batoh bude skvěle sedět
● reflexní prvky na čele, boku i popruzích pro maximální bezpečí
● odolné dno z materiálu Topdura a plastové nožičky
● pevné ucho pro snadné přenášení, poutko k uchycení na lavici

 

Školní batohy pro prvňáčky 

Kolekce zahrnuje tři dvoukomorové modely: ALLY, ENDY a CODA. Komory jsou prostorné, praktické a díky ergonomickému řešení podporují zdravý vývoj páteře. Doporučujeme dát těžké učebnice a sešity co nejblíže zádům do zadní komory. Přední komora je velmi objemná. Pohodlně do ní umístíte penál, desky na sešity, svačina či věci na tělocvik. Navíc v ní naleznete praktickou síťovou kapsu na zip a jmenovku. Drobné věci schováte do kapes na přední části batohu (model ALLY má dvě kapsy). Na bočních stranách jsou tradičně síťové kapsy, kde lze umístit lahev na pití.  

Tříkomorový model COCO je dostupný v dívčím a chlapeckém provedení. Model je charakteristický objemnými komorami a velkou přední kapsou. Do zadní komory umístěte těžké učebnice kvůli správnému držení zad. Prostřední komora je vhodná na sešity formátu A4 a další potřebnosti. Přední komora tohoto batohu je nejprostornější. Svou velikostí je ideální pro penál, věci na sport či svačinovou krabičku. Najdete v ní také praktickou karabinu na klíče a síťovou kapsu, kam může školák bezpečně uschovat mobil. Na bocích batohu jsou kapsy pro lahev na pití.

V této kolekci odhalil Topgal unikátní novinku pro rok 2018. Představuje svítící batohy ENDY pro maximální bezpečnost vašich dětí. Dají se rozsvítit či rozblikat a děti jsou vidět až na vzdálenost 2 km! Svítící funkci zajišťuje světelné vlákno umístěné v lemu přední kapsičky. K zprovoznění této funkce je nutné přikoupit kontrolní jednotku Sunfibre. Jde o mikroprocesorem řízený zdroj napájený akumulátorem Li-Ion. Uvnitř batohu je speciální kapsička, ve které se ukrývá integrovaný kabel s konektorem pro připojení k tomuto zdroji. Nabíjet lze klasickou nabíječkou na mobilní telefony se zakončením na micro USB (pozor, není součástí balení). Kapsička je chráněna bezpečnostním zámkem na tři číslice. Po připojení napájení svítí jednotka 2,5h až 11h dle zvoleného režimu. Můžete si vybrat ze tří režimů - vlákno může rovnoměrně svítit nebo blikat ve dvou intenzitách.

Svítící funkci nemusíte samozřejmě využít. Batoh lze využít samostatně a designem zaručeně nadchne malého školáka nebo školačku.

V Agátině světě můžete vybrat batoh buď samostatně nebo v setech - v dvoudílném se zdrojem svícení či třídílném se zdrojem a penálem.

 

Elegantní a stylový batoh pro školáka

Zcela nový model RUBI může vaše dítě doprovázet na cestách do školy, na kroužky, ale i volný čas. Dvě prostorné komory nabízejí dostatek místa pro vše potřebné. Skvělou vychytávkou jsou polstrované kapsy uvnitř hlavního prostoru. Větší nabízí spolehlivou ochranu notebooku a menší zajistí bezpečí tabletu, mobilu nebo powerbance. Přední komora je hluboká a pojme další potřebnosti jako např. penál, věci na sport či svačinovou krabičku. Lahev na pití umístíte pohodlně do bočních síťových kapes a vyšší lahev lze upevnit v jedné kapse přezkou. 

Decentní design s nášivkami dvorního grafika Topgalu Pausera osloví školáky 2. stupně ZŠ nebo studenty SŠ, ale klidně i VŠ.

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-