Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Kolekce školních batohů Topgal 2016

Kolekce školních batohů Topgal 2016

Tipy pro rodiče školáků 27. 6. 2016 2 minuty
Kristýna Křížová
Školní aktovky a batohy od českého Topgalu pro rok 2016 nás naprosto nadchly! Prohlédněte si je v předpremiéře spolu s námi.

Ideální pro drobné školáčky

Topgal vyslyšel potřeby rodičů prvňáčků a vyvinul výbornou aktovku, navíc ještě s překrásných designem. Aktovka je menší (37 cm na výšku), aby dobře seděla drobnějším dětem. Pojme však vše, co děti do školy potřebují. Dvě přední kapsy jsou vhodné na svačinu, penál či dětské drobnosti. Láhev si školák vloží do vnější síťované kapsy, pití se mu tedy nemůže v případě špatného uzavření lahve nemůže namočit sešity a učebnice.

Školní aktovka Topgal Školní aktovka Topgal

Neotřelé a vkusné motivy školních batohů pro kluky i holky

Oceňujeme snahu Topgalu připravit dětem batohy, které jsou kvalitní (absolutní minimum reklamací), lehounké (váží 0,84 - 1 kg) a navíc velmi vkusné. Letos nás mezi holčičími motivy okouzlil delfínek, pozorovaný skrze kulaté okno ponorky. Mezi klučičími batohy je naším favoritem batoh s hasičským autem s velmi energickou kombinací barev modrá a červená.

 

Žiji si svůj sen

Děti od 9 - 10 let již mají jasno, co je jejich snem. Skoro všechny dívky milují koně. Kluci se zase vidí jako sportovci nebo sní o vzdálených horizontech našeho vesmíru či o hlubinách sítí, jimiž je dnešní svět propojen. Topgal na letošních motivech myslel na všechny tyto dětské sny.

 

Představu o tom, jak se povedla celá kolekce školních batohů 2016, si můžete udělat již nyní. Batohy budou k dispozici od začátku března 2016, nyní si je již můžete předobjednat či zařadit do hlídací psa, který vás upozorní, jakmile budou naskladněny. 

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-