Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Inspirujte se - Hvězdy roku 2014 potěší i Vaše děti

Inspirujte se - Hvězdy roku 2014 potěší i Vaše děti

18. 6. 2014
Kristýna Křížová

Prohlédněte si email online ZDE.

Aktivní hračky | Dětská CD, CD- Romy | Dětské knihy | Dřevěné hračky | Knihy pro rodiče a pedagogy Kreativní hračky |  Magnetické hračky  Společenské hry Školní potřeby  


Milí rodiče a prarodiče,

 

často se nás ptáte, jaké hry či knížky "fungují", co se osvědčilo ostatním zákazníkům a rodičům. Připravili jsme proto přehled našich největších "hvězd". Věříme, že budou bavit a rozvíjet i Vaše děti.
Pro nákup můžete využít pěknou slevou 10% (zadejte do objednávky kód RY-13-IV-0215, který je platný do 1. 3. 2015 pro objednávky v hodnotě nad 600 Kč).

Vaše Agáta

NEJOBLÍBENĚJŠÍ KNÍŽKY PRO ZVÍDAVÉ

Obrázkové příběhy

Atlas světa pro děti

Podívej se do svého těla

Jednoduchou řečí obrázků vypráví renomovaná autorka a ilustrátorka dětských knih Rotraut Susanne Bernerová příběhy všedního dne, obratně a vtipně splétá dohromady drobné epizody.

Vaše cena: od 227 Kč

Krásně ilustrovaný atlas světa pro děti je určen všem malým cestovatelům, kteří se chtějí dozvědět spoustu zajímavých informací o planetě, na níž žijí. Každému kontinentu se věnuje zvláštní kapitola.

Vaše cena: 271 Kč

Krásná encyklopedická knížka s odklápěcími okénky a jednoduchými vysvětlivkami nechá děti nahlédnout do útrob lidského těla. Knížka je vhodná pro děti od tří let.


Vaše cena: 272 Kč

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍBĚHY A POHÁDKY

Dům za mlhou

Kosprd a Telecí

Pohádky pod polštář

Staňte se ilustrátory a dotvořte si svou knihu! Díky sadě tužek různých tvrdostí a návodu na každé stránce si tvořivé děti od 7 let mohou dotvořit příběh od oblíbené autorky Ester Staré.


Vaše cena: 271 Kč  

Příběh ze školky, oceněný u nás i v zahraničí, zachycuje každodenní momenty, které děti zažívají ve školce a vypovídá o dětské fantazii i nápadech předškoláků, nad nimiž se dospělí nestačí divit.

Vaše cena: 179 Kč

Knižní soubor krátkých a hezky ilustrovaných pohádek zahrnuje osm tematických okruhů, jsou zde pohádky jak pro chlapce, tak i pro děvčátka již od 4 let (pohádky se zvířátky, s auto, ze školky...).

Vaše cena: 241 Kč

NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTŘEHOVÉ HRY

Dobble

Sardinky

Duch

Skvělá rodinná hra vhodná pro děti od 6 let zaměřená na rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden! Hra je také velice praktická na cesty.

Vaše cena: 309 Kč

Akční hra rozvíjející postřeh a paměť. Každá konzerva obsahuje různé sardinky: elegantní dámy či fešácké džentlmany, plavce a plavkyně, sardinku - havajskou parádnici atp. Najdete mezi svými kartami ty, které byly v konzervě?

Vaše cena: 295 Kč

Bleskurychlá postřehová hra pro 2 - 8 hráčů od osmi let. Ve hře je 5 různých dřevěných předmětů - bílý duch, zelená láhev, modrá kniha, červené křeslo a modrá myš. Hra obsahuje 2 varianty - jednodušší a náročnější. .


Vaše cena: 269 Kč

NEJOBLÍBENĚJŠÍ HRY PRO RODINY S DĚTMI OD 8 LET

Dixit

IQ Puzzle

Příběhy z kostek

Jednoduchá, origiální a přitom zábavná a velmi chytlavá hra pro všechny, kteří mají bohatou fantazii. Vymýšlejte originální asociace, snažte se rozluštit tajemné vzkazy ostatních hráčů a kochejte se karty se snovými a fantaskními ilustracemi.

Vaše cena: 719 Kč

Jedinečný hlavolam pro dospělé i děti. Cílem je poskládat jednotlivé dílky složené z kuliček buď do plochy, nebo do pyramidy. čeká na vás více než 100 úkolů různé obtížnosti. Hra má velmi praktický obal pro zabalení na cesty.

Vaše cena: 269 Kč

9 kostek, 54 obrázků, 10 miliónů kombinací, nekonečné příběhy... Hoďte kostkami a vyprávějte příběh! Buď jen tak povídejte pohádky, nebo soutěžte o nejzajímavější příběh. Rozvíjejte svou fantazii a bavte se fantazií ostatních!

Vaše cena: 225 Kč

NEJOBLÍBENĚJŠÍ STAVEBNÍCE PRO DĚTI 2-4 ROKY

Mozaika Fantacolor Junior Basic

SmartMax - záchranářský tým

Králík Kuk

Výborná didaktická mozaika určená dětem od 2 let. Tabulku zasadíte do bočních stojánků, aby se dětem dobře pracovalo, a zasunete pod desku některou ze 16 šablon. Děti pak doplňují knoflíky podle barev, baví se a rozvíjejí jemnou motoriku a trpělivost.

Vaše cena: 404 Kč

Inteligentní magnetická stavebnice, která učí děti novým dovednostem. Díly jsou velké a robustní, takže s nimi mohou lehce manipulovat i malé děti. Tato sada nabízí mnoho možností sestavit si různá magnetická autíčka a pracovní stroje.

Vaše cena: 550 Kč

Další úžasná hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Králík Kuk je dřevěná logická hra pro nejmenší děti od 2 let. Děti na 48 úkolech rozvíjejí prostorovou představivost i koncentraci. S králíkem i kostkami si mohou samozřejmě hrát "jen tak".

Vaše cena: 539 Kč

NEJOBLÍBENĚJŠÍ VÝTVARNÉ SETY

Vyškrábávání

Výtvarná hra s pískem Ptáci z ráje

Smršťovací obrázky - výroba šperků - Poník a kočka

Kouzelné obrázky, které se vyloupnou z černé barvy. Set obsahuje 4 základy obrázků, vyškrabávací tyčinku, návod. Děti obrázky vyškrabávají podle připravených kontur a návodu, nebo podle své fantazie.

Vaše cena: 220 Kč

Krásná výtvarná sada vysypávání barevných písků, se kterou si můžete jednoduše zhotovit 4 exotické ptáky s pestrobarevným květinovým pozadím. sada je vhodná jak pro holky, tak pro kluky.

Vaše cena: 380 Kč

Výtvarná sada se smršťovací fólií děti báječně zabaví. Na jednu stranu fólie si děti podle předlohy překreslí obrázky, poté je vystřihnou a nechají za pomoci rodičů krátkou chvíli zapéct v troubě.

Vaše cena: 269 Kč

NEJOBLÍBENĚJŠÍ HRY PRO NEJMENŠÍ (1-2 ROKY)

Skládací kostky pyramida - Můj den

Puzzle duo

Domino-Animo puzzle

Nádherně ilustrované barevné skládací kartonové kostičky s čísly a motivy dětí a jejcih oblíbených činností, zvířat a věcí pro děti od jednoho roku. S kostkami si děti hrají na mnoho různých způsobů.

Vaše cena: 395 Kč

Originální dvoudílné puzzle, která naučí vaše děti poznat a pojmenovat mláďata oblíbených zvířátek (medvídek, slon, sova, ptáček...). Obsahuje velkých 12 dvoudílných puzzlí z velmi pevného kartonu.

Vaše cena: 199 Kč

Oblíbená dětská hra v tradičním i originálním pojetí. Jedna strana dílků je určena menším dětem, druhá větším. Menší děti dávají za sebe dílky tak, aby vznikala správná zvířátka - aby přiřadili správnou hlavu k danému tělu.

Vaše cena: 199 Kč

Představujeme Vám portál Jdem ven: tipy na akce pro děti a s dětmi ve Vašem okolí
Martina Bartl je vystudovaný statistik. Jejím snem bylo teplé kancelářské místo v nějakém tom statistickém úřadě a hromada čísel před ní. Místo toho ale byla u vzniku mnoha mediálních projektů a stala se z ní osoba, která nejedné značce poradila, kam investovat mediální peníze. Před čtyřmi lety otěhotněla a po porodu dcerky Aničky se nachomítla k jednomu z volnočasových portálů. Práce ji natolik zaujala, že si v loňském roce spolu s dalšími několika rodiči založila vlastní projekt s názvem Jdem ven. Impulsem k založení portálu www.jdemven.cz byla hlavně její dcera Anička.

Brio - švédská tradice a výtečná kvalita dřevěných hraček a vláčků
Pod značkou Brio vám představujeme švédskou firmu, která se zabývá výrobou dřevěných hraček, zejména dřevěných vláčkodrah. Historie značky Brio začíná v roce 1884 v Osby, malém městečku v jižním Švédsku, kde pan Ivar Bengtsson v 18 letech začíná s prodejem pletených košů. Jeho podnikání se daří, a tak v roce 1907 vzniká první hračka – dřevěný koník. Postupně roste sortiment a rozšiřuje se i firma, kterou v roce 1908 předává pan Ivar svým třem synům. Následující rok dostává firma svůj název BRIO (zkratka Bröderna Ivarsson Osby) a hračky se stávají důležitou součástí sortimentu. Firma se stále rozšiřuje, v roce 1920 začíná dovážet německé kočárky a od r. 1958 vyrábí dřevěné vláčky.

Co všechno vydrží školní aktovka? 
Nahlédněte s námi do laboratoří, kde se testují školní aktovky! Vybrat školní aktovku či batoh je zodpovědný úkol, který rodiče nastávajících prvňáčků hodně zaměstnává. Pomůžeme Vám s ním a ukážeme Vám, jak se testují aktovky HAMA (týká se aktovek HAMA Step by Step, Baggymax a Sammies a školních batohů HAMA Flexline a Coocazoo). Podívejte se na videa, co všechno musí tyto aktovky vydržet.

 
Nepřejete-li si dostávat zprávy z Agátina světa, zašlete email na adresu info@agatinsvet.cz
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-