Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík

Indánské hraní

Akce, festivaly, dílny 1. 9. 2016 1 minuta
Kristýna Křížová
Vydejte se s námi na cestu mezi Indiány. Přijďte v sobotu 24. 9. si užít krásné rodinné odpoledne, plné tvoření a zkoušení indiánských zvyků a řemesel.

indiánské hry pro děti

Historická Písecká brána a její krásné okolí (M Hradčanská) ožije v sobotu 24. 9. od 13 do 19h pestrobarevným tvořením, tradičními indiánskými tanci či koncerty. Agátin svět pro vás chystá tvořivou dílnu, ve které si vyrobíte svůj vlastní papírový totem

Zveme všechny rodiče a děti na 7. ročník Podzimních hrátek, festivalu s krásným podtitulem "pro neposedné děti a znavené rodiče". Letos jsou Podzimní hrátky věnované Indiánům ze Severní i Jižní Ameriky, jejich řemeslům a kultuře. Uvidíte tradiční tanec pow-wow, zjistíte, jak se žilo v indiánském tee-pee a poslechnete si koncert jihoamerických Indiánů. Zvídavé děti a rodiče si mohou poslechnout cestovatelskou přednášku Josefa Sedláčka "Po Amazonii".

Baví-li vaše děti soutěžení, mohou se pokusit splnit úkoly na několik stanovištích. Třeba budou mít štěstí a vyhrají některou z cen.

 

Indiánské podzimní hrátky

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-