Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hudební dárek dětem

Hudební dárek dětem

Tipy pro výběr her a hraček 18. 6. 2016 2 minuty
Kristýna Křížová
Dětství je radost a k radosti patří dobrá hudba. Proto jsme na Den dětí a celý červen připravili s vydavatelstvím Indies Scope oslavu dobré hudby pro děti.

kvalitní autorská hudba pro děti

Pro šestý měsíc v roce, který tradičně patří dětem, jsme vybrali šest skvělých CD, které vám nabízíme za akční cenu 199 Kč. Každé je trochu jiné, ale za všemi stojí poctivá autorská práce. A proč jsme vybrali právě tuto šestici?

CB Bombarďák Píp Studánko, rubínko - cd Hradišťan pro děti Yellow sisters CD pro děti

Prvním albem z naší červnové hudební mozaiky, je nejnovější CD skupiny Bombarďák Píp. Vybrali jsme ho proto, že kluci Bombarďáci neztratili na tomto druhém albu nic ze svého vtipu. Krátké, chytré a vtipné písničky, tohle vždy funguje a nás to moc baví.

Z jiného soudku je album Studánko, rubínko od Hradišťanu a Jiřího Pavlici. Album pro nejmenší ratolesti je čisté, jiskřivé a průzračné stejně jako studánka v lese. Jiří Pavlica zhudebnil půvabné a něžné texty Jana Skácela, Jiřiny Rákosníkové či lidovou poezii. Kochat se můžete i bookletem ilustrovaným Janem Kudláčkem.

Yellow Sisters do svého alba Zvěřinec vložily svou osobitou energii. Díky tomu, že jsou nejen čtyři zpěvačky, ale také maminky, přesně vědí, které písničky děti baví a rády je zpívají. Navíc do nich dokázaly přidat hudební nadhled a textové vtípky.

CD pro děti čankišou Nešišlej logopedie pro děti Písničky kluka bombarďáka

Možná se s dětmi díváte v televizi na pohádkový příběh Jak na příšery od hereček z divadla MaléHry. Avšak jen na tomto CD jsou doplněné vtipnými písničkami Čankišou.

Při vybírání CD pro tuto akci jsme neodolali ani prvnímu albu Bombarďáka - Písničky kluka Bombarďáka. Bylo pro nás jak zjevení, vtipné, svižné a plné chytlavých melodií a písniček. Pro malé neposedy jak dělané.

Nebyli bychom pečliví rodiče, kdybychom přeci jen k dětské radosti nepřidali trochu ponaučení. Zařadili jsme proto do této šestice i CD Nešišlej od Amálky K. Třebické. Je jasné, že jen na základě poslechu tohoto alba dítě šišlat nepřestane. Rozhodně si ale začne zpívat, a tak nenápadně trochu procvičí jazýček tím správným způsobem.

Líbí se vám tento červnový hudební program? I my jsme z něj nadšeni. Děkujeme vydavatelství Indies Scope, které již od r. 1990 vydává a produkuje kvalitní hudbu pro děti i dospělé, za spolupráci. A až vyberete CD pro své děti, podívejte se i na nabídku pro dospělé na webu Indies Scope, jistě si vyberete také. 

Autorská hudba pro děti

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-