Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hry pro rozvoj postřehu, paměti a logiky pro děti od 6 - 7 let

Hry pro rozvoj postřehu, paměti a logiky pro děti od 6 - 7 let

Tipy pro výběr her a hraček 29. 8. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Rychlá akce, postřeh, bereš nebo necháš být? Postřehové hry pro malé školáky a jejich rodiny či kamarády jsou plné napětí, překvapení a mnohdy nečekaných vítězství. Zahrajte si v rodině nebo s kamarády na výletě, vždy se však dobře pobavíte a děti si při hraní těchto společenských her od Agáty potrénují postřeh, pozornost k detailům i logické a prostorové vnímání.


Naše tipy na hry pro rozvoj postřehu, paměti a logiky pro děti děti od 6 - 7 let:

  Cink!Duchová v koupelněQubixTRIO


Trio: Na které místo mám přesunout jednoho panáčka, abych vytvořil sestavu na některé z vyložených karet? Pokud to vím, volám Trio, přesouvám panáčka a beru si kartu. Vyhrává ten, kdo nasbírá nejvíce karet. Hra vyžaduje koncentraci, obrazovou představivost a rychlou reakci. Velmi jednoduché zásady, ale výborná zábava!

Qubix: V této hře máte za úkol podle určitých pravidel stavět z různě velkých dřevěných kostek celé krychle. Ovšem během hry musíte nejen volit strategii pro své vítězství a budovat svou krychli, ale i strategii, jak zabránit svým soupeřům stavět své krychle.

CinkZnáte ten kouzelný zvoneček, který dřív zdobil recepce hotelů? Ten Vás bude provázet touto hrou. Hra je velmi jednoduchá. Hráči postupně otáčí horní kartu ze svého balíčku, na které jsou různé druhy ovoce v počtech od 1 do 5 kusů. V okamžiku, kdy se na stole objeví přesně 5 kusů (ani více ani méně) některého ovoce, snaží se všichni hráči co nejrychleji cinknout na zvoneček. 

Duchová v koupelně: Postřehová karetní hra s 5 různými dřevěnými předměty. Ve hře je 5 dřevěných předmětů: bílá duchová, zelená žába, modrý kartáč, červený ručník a šedá vana. Na kartách jsou obrázky těchto předmětů, ale ne vždy ve správných barvách. Cílem hry je po otočení karty co nejrychleji sebrat správný předmět. Hru Duchová v koupelně můžeme rát společně se hrou Duch!
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-