Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hry pro rozvoj postřehu, paměti a logiky pro děti od 4 let

Hry pro rozvoj postřehu, paměti a logiky pro děti od 4 let

Tipy pro výběr her a hraček 21. 8. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Postřehové a logické hry pro děti od 4 let nabízejí poměrně široké možnosti hraní. Děti se mohou snažit zapamatovat si obrázky z kartiček, rozlišovat různé tvary, asociovat slova... Zkrátka, hravému rozvoji vašich děti nic nebrání.

 


Naše tipy na hry pro rozvoj postřehu, paměti a logiky pro děti děti od 4 let:

Kde spí můj medvídek?Bataflash - postřehová hra Moje první obrázky V kostce!
Kde spí můj medvídek: Pěkná karetní hra pro malé děti od francouzské firmy Djeco, ve které se děti snaží šikovnými otázkami dopátrat, kde spí medvídek - pod kterou kartou je schovaný. Hra děti učí nejen správně se ptát, ale i pozorně vnímat odpovědi a jednotlivé detaily.

Co k čemu táto: Zábavná hra pro děti v předškolním věku. Při jejím hraní mají za úkol najít a shromáždit co nejvíce karet spojených s obrázky umístěnými na polích desky, na kterém se zastavila figurka. Hra rozvíjí schopnost logického myšlení, představivost a spojování významů. 

Klíč a nauč se víc: Klíč a nauč se víc je vzdělávací hra, která spojuje vzrušující zábavu s procvičováním postřehu a paměti, spolu se cvičením přiřazování správných tvarů k sobě. Při hře si děti také procvičí zručnost, manuální přesnost a analytické myšlení. 

Moje první obrázky: Desetiminutová hra na procvičení paměti aneb co si zapamatujete za 10 vteřin? Cílem vašeho dítěte bude nasbírat za 10 minut co nejvíce karet. Jak na to? Vždy si 1 kartu vybere, dívá se na ni 10 sekund (než se přesypou hodiny) a poté si vezmete kartu vy. Hráč hodí kostkou a podle toho, jaké na ní padne číslo, mu přečtete otázku. Např.: Usmívá se beruška na obrázku?, Je na obrázku 5 ovcí? či Kam se dívá slon na obrázku? Hra je ve tvaru krychle a obsahuje 71 karet s roztomilými dětskými obrázky a vždy s 6 otázkami.

Bataflash: Bataflash je postřehová karetní hra. Všichni hráči mají svůj balíček karet položených obrázkem dolu. Všichni najednou otočí vrchní kartu ze svého balíčku. Ten kdo první řekne název zvířete, které je na všech kartách si vezme otočené karty spoluhráčů. Cílem hry je získat všechny karty. Hra obsahuje celkem 32 karet s obrázky zvířat.
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-