Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hry pro jedno dítě od 5 let

Hry pro jedno dítě od 5 let

Tipy pro výběr her a hraček 19. 5. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Předškoláci milují logické úkoly, skládačky, puzzle... Tyto hry jsou také ideálním prostředkem, jak děti smysluplně zabavit: děti řeší samostatně úkoly s rostoucí náročností, rozvíjejí při hře své prostorové vnímání, logický úsudek a trpělivost. Velkou výhodou her, které jsme pro vaše děti vybrali, je fakt, že jsou i velmi praktické na cesty.


Naše tipy na zajímavé hry pro jedno dítě od 5 let:

Rush Hour junior - Bláznivá křižovatka jun.Aqua Bella


100 her pro děti na cestách: Na těchto kartách mohou děti malovat, hledat rozdíly v obrázcích, objevovat schované předměty, zkrátka rozvíjet paměť, poznaávt písmena a učit se je psát. Součástí balení je fix, smazatelný suchou látkou, takže karte lze používat opakovaně.

Rush hour junior: Připravte si hrací plochu dle zadání uvedeného na kartě s úlohou a vydejte se svým zmrzlinářským autem skrze džungli blokujících aut, náklaďáků a autobusů. Zajímavé téma a 40 úloh odpovídající věku předškoláků zabaví mladší hráče na dlouhé hodiny.

Aqua Bella: Mořské víly si užívají svých veselých her v prosluněné mořské vodě kolem krásných korálových útesů. S vílami si hrají jejich kamarádky - veselé barevné rybičky. Ale pozor! Objevily se zlé rybí příšery, které by jim rády veselou hru překazily. Aby víly ochránily své kamarádky, vyfouknou velké bubliny, do kterých je třeba pochytat zlé ryby. Hra obsahuje 48 zadání ve 4 úrovních náročnosti.

Barevný kód:  100 různých rébusů vám přinese zajímavé výzvy a celé hodiny zábavy. Využijte 18 průhledných destiček s různobarevnými tvary k ytvoření obrázku ze zadání. Zdá se vám to jednoduché? Důležitý není pouze správný výběr destiček, ale také jejich správné natočení a pořadí, ve kterém je na sebe umístíte. Dokážete prolomit barevný kód?

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-