Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hry pro jedno dítě od 4 let

Hry pro jedno dítě od 4 let

Tipy pro výběr her a hraček 23. 6. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Děti od 4 let se stávají velkými experimentátory: zkoumají, co vše dokáží vyřešit, poskládat, sestavit... Hra je tedy ideálním prostředkem, který spojuje zábavu, rozvíjení dovedností i samostatnou hru, která uvolňuje ruce rodičům. Vybrali jsme proto pro vaše děti několik společenských didaktických her, se kterými se děti zabaví i poučí.Naše tipy na zajímavé hry pro jedno dítě od 4 let:


Zámecké schody  Můj první kvíz  Figuráčci  Piráti: Schovej a najdiVláček s tvary
 
Zámecké schody: V této dřevěné hře - hlavolamu pro děti od 4 let řeší logické úkoly, jak se princ má dostat k princezně: sestavují z dřevěných dílků schody do místa, kde je princezna uvězněna. U hry je přibalen sešit se 48 zadáními od nejlehčích po nejtěžší. Každé zadání určuje, jaké je úvodní rozestavění dřevěných dílků a jaké díly je pro vyřešení úkolu nutné použít.

Můj první kvíz: Originální vzdělávací kvíz. Unikátní pojetí 90 hracích karet umožňuje dětem samostatně řešit úkoly a ověřovat si správnost odpovědí, aniž by musely umět číst. Náměty obrázkových otázek se týkají každodenního života; hra rozvíjí slovní zásobu, cvičí pozorovací schopnosti i paměť a podporuje samostatné myšlení.

Figuráčci: Dráček Fráček učí děti poznávat tvary a pomáhá zopakovat si barvy. V balení jsou také 2 šablony, pomocí nichž je možno překreslovat na papír různé tvary a pak je podle vlastní fantazie vybarvovat. Hru si může hrát jedno dítě samo, lze ji hrát i ve dvou, třech či čtyřech hráčích.

Piráti: V této logické hře můžete řádně procvičit své mozkové buňky. Je třeba umístit 4 herní dílky s ostrovy tak, aby na moři zůstali jen někteří piráti. Najděte svůj poklad logického myšlení a dobré prostorové představivosti. V každém z rébusů jsou stovky možností, jak umístit jednotlivé herní dílky, ale vždy pouze jediné řešení...

Vláček s tvary:   Vláček je pro děti velmi zajímavý objekt. Velmi je baví, když na něj mohou nakládat a vykládat. Zde si vytvoří barevný vláček, který i s lokomotivou umístí na koleje, které před tím sestavily. Hlavním úkolem je dát správný tvar na správný vagón.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-