Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hry pro jedno dítě od 2 - 3 let

Hry pro jedno dítě od 2 - 3 let

Tipy pro výběr her a hraček 25. 6. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Děti již od 2 - 3 let velmi rády řeší různé logické úkoly. U hraní logických her děti rozvíjejí své prostorové vnímání, jemnou motoriku, trpělivost atp. Zažívají ale především spoustu radosti z vyřešených úloh. Přínosem pro rodiče je samozřejmě i to, že když si děti samy hrají, rodičům se aspoň na chvilku uvolní ruce...


Naše tipy na zajímavé hry pro jedno dítě od 2 - 3 let:Labyrint Labidou - motorický hlavolamDen a noc  Chytré autíčko - Smart games  Záhadný hradNa kolech zábavy
 

Den a noc: Děti se v této hře při stavbě veselých panáčků, stromů, domečků... učí barvy a tvary. Den a noc je zároveň hra, hlavolam i hračka, která rozvíjí logické myšlení a prostorovou představivost dětí od 18 měsíců do 5 let.

Chytré autíčko: Zvládnete postavit autíčko ze čtyř dřevěných dílků? Typ autíčka zůstává stejný, ale stavební plány jsou čím dál tím náročnější! A když je autíčko hotové, vezměte ho na testovací jízdu! Krásná logická hra pro malinké, která je i dobrou devěnou hračkou!

Labidou: Labidou je jednoduchá logická hra od firmy Djeco pro nejmenší děti. Děti tedy musejí vymyslet, jak využít chodbiček v labyrintu, aby zvířátka seřadila ve správném pořadí. 

Záhadný hrad: Vezměte krásné dřevěné dílky a postavte z nich krásný hrad s věžemi podle zadání v knížce. Ve hře najdete jak jednoduché úkoly pro stavitele začátečníky, tak i úkoly náročné pro zkušené architekty.

Na kolech zábavy: Zábavná dětská hra nejen pro chlapce. Děti se prostřednictvím této hry seznámí s většinou dopravních prostedků pozemní dopravy. Na každé desce najdou jiný dopravní prostředek. Mají za úkol dokončit obrázek. Jak? To jim napoví modelová karta.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-