Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hry, které mohou hrát samy děti mezi sebou od 10 let

Hry, které mohou hrát samy děti mezi sebou od 10 let

Tipy pro výběr her a hraček 18. 9. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Hledáte chytrou zábavu pro vaše děti? Něco, co by je zabavilo s kamarády či sourozenci, a nabídlo jinou zábavu než počítačové hry nebo brouzdání po internetu? Pak zvolte společenské hry pro děti! Ty, které vám doporučujeme my v Agátině světě, mají řadu výhod: jsou skladné (vejdou se do každého batůžku na výlet), mohou je nejen hrát děti mezi sebou, ale i pěkně se s nimi zabaví celá rodina.


Naše tipy na zajímavé hry pro děti od 10 let, které mohou hrát samy mezi sebou:


Bang! Dixit Jinx
 

Bang: Hráči berou na sebe různé role běžné na divokém západě. Cílem hry je vtipnou formou "vystřílet" role nepřátelské a přežít. Hra je velmi svižná plná komunikace a humoru. Psanci honí šerifa. Šerif honí psance. Zrádce se skrývá. Kulky létají. Kdo z pistolníků je šerifův pomocník a kdo je nemilosrdný zabiják a jde po něm? Chcete-li znát odpověď, vezměte karty a hrajte!


Dixit Jinx: Dixit Jinx je další z rodiny této úspěšné kreativní hry. Pozornost je tentokráte soustředěna na obrázky nikoliv již se snovým obsahem, ale na obrázky značně abstraktní, které na první pohled působí nekomplikovaně. V tomto případě však zdání klame…
 

Ligretto: Ligretto je akční, rychle se vyvíjející karetní hra pro ty, kteří hledají zábavu a vzrušení. Cílem hry je vyložit co nejvíce karet stejné barvy v pořadí od 1 do 10 doprostřed stolu a vypotřebovat jako první hromádku Ligretto. Podstatná je rychlost vykládání karet. Nikdo nečeká, všichni jsou zapojeni naráz po celou hru. Za použití všech tří sad (červená, modrá a zelená) lze hrát až ve dvanácti hráčích.
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-