Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hry, které mohou děti hrát samy mezi sebou - pro děti od 6 - 7 let

Hry, které mohou děti hrát samy mezi sebou - pro děti od 6 - 7 let

Tipy pro výběr her a hraček 22. 8. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Malí školáci, kteří se chtějí sami zahrát hru, si rádi užijí hry, které mají nějaký akční prvek, jednoduchou strategii a pěkné provedení, které je pro motivaci ke hře také velmi důležité. Vybrali jsme proto dětské karetní hry, které jsou také jednoduše sbalitelné na cesty, ab si je děti mohly vzít s sebou na tábor či na výlet.
Důležitým prvkem, na který jsme při výběru těchto dětských her, mysleli, je nejenom kvalita pravidel (jednoduché, ale dostatečně atraktivní a akční ), ale i dobré balení a přiměřená doba hry - děti mají pořád spoustu práce, a tak není praktické rozehrávat velké partie, které by dlouho trvaly.Naše tipy na zajímavé hry, které mohou hrát děti mezi sebou od 6 - 7 let:

Čarodějky - karetní hra  Šampióni  Piráti - karetní hra

Piráti: Akční karetní hra pro pořádné piráty! Před vyplutím si ale musíte nejprve postavit svou loď! Sbírejte karty, kupujte dílky své lodě a buďte první, kdo ji sestaví celou a bude moci vyplout! Praktická hra, kterou si můžete vzít všude s sebou! Podle toho, jaké karty hráč z balíku dostane, může si za tři karty se zlatými mincemi koupit dílek lodi, kartou s kanónem "odrazit" útok jiného piráta na jeho rozestavěnou loď apod.

Šampioni: Akční karetní hra, ve které se hráči snaží získat medaile v různých sportech. Podle toho, jakou zvolí strategii, můžou při hře riskovat a pokoušet se získat rychle medaile. Nebo mohou čekat na lepší karty, ale už může třeba být pozdě...

Čarodějky: Svižná karetní hra pro malé čarodějky! Vyhrává ta, které se podaří jako první si postavit z dílků karet svůj hrad. Sbírejte kartičky hradu, kupujte si ty, které vám chybí, chraňte svůj rozestavěný hrad před útokem sousední čarodějky!
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-