Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hravé odpoledne pro předškoláky a jejich rodiče plné inspirace a kreativní zábavy

Hravé odpoledne pro předškoláky a jejich rodiče plné inspirace a kreativní zábavy

Akce, festivaly, dílny 18. 6. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Rodinné odpoledne, které jsme pořádali společně s firmou Topgal, předním českým výrobcem školních batohů, a značkou kreativních dětských razítek AladinE v Komunitním centru Kampa 14. 6. 2014, jste si spolu s námi velmi užili. Každá aktivita si získala pozornost dětí. Nás velmi těší, že jste se Vy, rodiče, připojili ke svým dětem a aktivně s nimi tvořili, řešili hlavolami či konzultovali s logopedkami a fyzioterapeutkou.
Inspirace pro rodiče a předškoláky Hrajeme si s topgalem, Razítky a Janodem na Kampě


Děkujeme všem za příjemnou atmosféru sobotního odpoledne! Těší nás, že všechny aktivity, které jsme pro vás přichystali, se líbily. Děti si odnášely domů krásné pestrobarvné raketky Kuna či složená origami zvířecích hlaviček zn. Djeco nebo potištěné látkové tašky a prázdninové cestovatelské deníčky, vytvořené v tvůrčí dílně s razítky AladinE. Nejen děti, ale i řada rodičů si s chutí užila řešení hlavolamů SmartGames. Pro nejmenší jsme přivezli stoleček plný magnetických dílků stavebnice SmartMax a spoustu nádherných dřevěných hraček Janod.
Předškoláci si mohli vyzkoušet celou letošní kolekci školních batohů Topgal a nechat si poradit, jak batohy správně nastavit a jak do nich ukládat učení tak, aby netrpěla choulostivá dětská záda. Rodičům byla v otázce dětských zad i celkového motorického vývoje k dispozici fyzioterapeutka. Naopak ti, které zajímaly konzultace v oblasti rozvoje řeči či logopedie, mohly využít přítomnosti dvou velmi zkušených a příjemných logopedek.
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-