Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hravé kreslení pro předškoláky

Hravé kreslení pro předškoláky

Tipy pro výběr her a hraček 2. 6. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Kreslení je pro malé děti nejen velkou a oblíbenou zábavou, ale i zdrojem poznávání světa. Při kreslení se děti učí pracovat s barvami, rozvíjejí jemnou motoriku, trpělivost, estetické cítění apod. Pokud vám docházejí nápady, co a jak s dětmi kreslit nebo chcete s dětmi vyrobit krásné obrázky, které budou zdobit váš byt či se stanou krásným dárkem, čtěte dál. Vybrali jsme pro vás kreativní sady francouzské značky Djeco, se kterými bude domácí tvoření hračka.
Když už děti umí počítat, můžete jim pořídit klasické omalovánky podle čísel. Při spojování si procvičí své motorické schopnosti. Správného výsledku totiž dosáhnou, když jsou schopné zkoordinovat své oči a ruce a správně držet psací potřebu. Tyto schopnosti by totiž měly mít děti zvládnuté před nástupem do první třídy.

  
 
Na skladě máme i krásné prokreslovací šablony. Podle nich si děti mohou nakreslit krásná zvířátka, historické scény s rytíři a princeznami, baletky při představení v divadle nebo třeba kouzelný les s vílami. Přes šablonu si děti nakreslí základní obrysy postav. Poté je dokreslí podle vlastní fantazie a vybarví.

  farma - šablona   draci - šablony  víly - šablony
 
Když chtějí kluci létat, pořiďte jim vlastní raketu. Je jenom papírová, ale i tak si s ní užijí spoustu zábavy. Nejdříve ji musí vybarvit, poté složit a pak se může létat. Taková raketa má totiž přes padesát centimetrů a to je potom, panečku, let. 

  rakety kuna
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-