Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Festival kreativního a logického hraní v Praze - 6. 6. 2015 na Kampě

Festival kreativního a logického hraní v Praze - 6. 6. 2015 na Kampě

Akce, festivaly, dílny 2. 6. 2015
Kristýna Křížová
Chcete, aby hraní vaše děti nejen zabavilo, ale také je obohatilo, podpořilo kreativitu, šikovnost jejich prstíků, trpělivost atp.? Přijďte si 6. 6. 2015 od 13 do 18h na Kampu užít náš Festival kreativního a logického hraní. Děti se u tvořivých dílen, netradičních stavebnic či dřevěných hraček zabaví a vy načerpáte inspiraci, jak si s nimi hrát, zda nepotřebují péči logopeda nebo jak nosit školní batoh, aby dětem nekazil zdravý vývoj zad.
Festival kreativního a logického hraní

Pestrý program je připravený pro děti od 3/4 roku do cca. 12 let. Podle svých zájmů a věku si budou moci vybrat mezi tvořivými stanovišti, skládáním různých stavebnic či řešením hlavolamů. Školáky současné i budoucí čeká testovací centrum školních batohů Topgal, které dětem i rodičům poradí, jak správně nosit školní tašku.

Mezi tvořivé aktivity, které jsou pro děti přichystané, patří skládání zvířátkových origami, pohyblivých loutek či originálních letadel od oblíbené značky Djeco a tři výborné razítkovací dílny: vyprávění příběhů s kouzelnými razítky, výroba prázdninového deníku a originálních triček či textilních tašek (i pro rodiče!!!), které zajišťují lektorky z firmy Aladine. ,
Prostorovou představivost a šikovnost dětských prstíků prověří švédská montážní stavebnice Brio a ozubená kolečka italské stavebnice Quercetti, ze kterých sestrojíte, cokoliv vás napadne.

Festival kreativního a logického hraní

Čirou radost z hraní děti zažijí u obrovského hracího koutku se švédskými vláčky Brio a italskými kuličkovými drahami Quercetti.

Pro rodiče jsou připraveny konzultace zdarma na téma logopedie, zdravá záda a výuka angličtiny (jak vybrat vhodnou metodu, v jakém věku a jak začít atp.).

Dále nebudou chybět ani hlavolamy, herny dřevěných hraček, koutek se stavebnicemi pro nejmenší děti (od cca. 3/4 roku) či půjčovna německých hraček na písek a do přírody Haba a odrážedel First bike.

Na závěr odpoledního tvoření a hraní se budete moci na místě zdarma vyfotit v profesionálním ateliéru. S mámou nebo s tátou, s kamarádem nebo s celou rodinou a klidně i s vlastním vytvořeným kreativním dílkem. Domů tak odejdete s fotografií, která vám bude připomínat jedno krásné sobotní odpoledne plné her, soutěží a zážitků.

A na závěr to nejlepší - dva z vás si tu fotografii možná zabalí do nového školního batohu! Protože na závěr dne plného hraní a tvoření vylosujeme dva výherce, kteří dostanou batoh z nové kolekce Topgalu. Na děti ale čekají i další drobné dárky, které věnuje Agátin svět a jeho partneři.
Sledujte naši FB událost „Festival kreativního a logického hraní“, kde najdete podrobnosti o akci. Jedno je ale jisté, koná se za každého počasí a už teď se na vás všechny moc těšíme!

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-