Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Didaktické hry pro děti od 5 let

Didaktické hry pro děti od 5 let

Tipy pro výběr her a hraček 29. 6. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Naučné hry pro pěti od 5 let pomáhají dětem s přípravou na školu. Není důležité, aby se děti dopředu učily to, co je ve škole čeká, ale aby rozvíjely svou všeobecnou připravenost: pozornost, vnímání detailů, postřeh, slovní zásobu, prostorové vnímání apod. Didaktické dětské hry, které vašim dětem doporučujeme, toto vše splňují a navíc budou bavit i celou rodinu.
Společenské hry pro předškoláky jsou skvělou pomůckou kombinující hru s učením. Dětské didaktické hry pomáhají předškolákům připravit se na školu a na jednotlivé dovednosti i znalosti, které budou školáčci potřebovat: znát písmenka, číslice, mít rozvinuté prostorové vnímání apod.
 


Naše tipy na zajímavé didaktické hry pro děti od 5 let:

Didaktická hra pro děti Tik tak bum juniorChytrá lokomotiva


Kris kros pro děti: Ideální hra pro předškoláky. děti se hravou formou seznamují s abecedou. Až jí budou umět na výbornou, můžete obrátit herní plán a zahrát si složitější variantu se sklááním slov. Hru tedy využijete dlouho, od 5 o cca. 10 let.

Tik tak bum junior: Vzrušující slovní hra určená pro děti již od předškolního věku. Hráči vymýšlejí slova, která mají spojitost s obrázkem na kartě. Musí být však rychlí, aby jim bombička nevybuchla v ruce! Lze hrát i v angličtině či němčině, pokud se vaše děti učí nebo až se budou učit tyto jazyky.

Bim bam: Mňau, mňau… Vrrr… Svět zvuků nás obklopuje v každém okamžiku. Některé zvuky jsou příjemné a vyvolávají v nás hezké pocity, jiné nám vadí, a při některých si dokonce zakrýváme uši. Loto Bim bam je hra se zvuky a sluchem. Obsahuje hrací plochy plné zvuků. Máme tu koncertní sál, rozezpívanou školku, rušnou ulici i pohádkovou vesnici. Na přiloženém CD jsou nahrány různé zvuky.

Pexeso pro uši: První pexeso, při kterém zapojíte i svůj sluch! Užijete si nový, nečekaný zážitek ze hry a spoustu zábavy! Kdo z vás má lepšího "pamatováka" na zvuky? Ši, ši, čak, čak... skutečně poznáte stejný zvuk? Děti i dospělí si díky této hře vylepší svou sluchovou paměť.

Chytrá lokomotiva: Hra naučí děti základy sčítání a odečítání. Během hry se děti naučí správně odhadnout počet a velikost dílků nákladu, které musí rozmístit do trojice vagónů. Náročnost hry je možné měnit podle věku dětí a jejich možností.
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-