Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Detoa - tradice a kvalita

Detoa - tradice a kvalita

Tipy pro výběr her a hraček 3. 7. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Detoa - tradiční česká značka je jedním z posledních výrobců dřevěných hraček nejen v České republice, ale i v Evropě. Továrna na výrobu dřevěných perlí a knoflíků byla založena Johannem Schowankem v r. 1908. V roce 1927 se sortiment rozšířil o dřevěné hračky a firma se stala jedním z nejvýznamějších výrobců v celé Evropě. Nejeden z rodičů jistě nostalgicky zavzpomíná na hračky Schowanek, Tofa a Detoa ze svého dětství.
Pod značkou Detoa se dnes vyrábí hlavně hračky pro nejmenší děti, a proto firma věnuje velkou pozornost kvalitě svých výrobků. Rodiče mohou mít jistotu, že jsou všechny hračky důsledně testované, zcela nezávadné, bezpečné a hlavně prověřené několika generacemi dětí.
 

Hračky Detoa jsou estetické, kvalitně zpracované, vzdělávací a rozvíjející. Jsou vyrobené ze dřeva a proto jsou ekologické a nezatěžují naše životní prostředí. Další velkou výhodou dřevěné hračky je její delší trvanlivost oproti plastové.

V dnešní době je tedy Detoa největší a zároveň nejstarší výrobce dřevěných hraček u nás. Všechny hračky se vyrábějí z kvalitního dřeva, které pochází z České a Slovenské republiky. K barvení používá firma ekologické a certifikované barvy na přírodní bázi, nezatěžující životní prostředí. Všechny výrobky jsou označeny logem „Vyrobeno v České republice“ .

Z nabídky firmy Detoa si v Agátě můžete vybrat hračky již pro děti od jednoho roku. Mezi hračky podporující motoriku patří navlékací pyramida Krtek v raketě nebo pyramida šašek. Malé děti určitě také potěší tahací ovečka nebo pejsek s rolničkou.

                                         

Pro starší děti od tří let máme v nabídce různé magnetické puzzle, magnetické dílky Krtek a několik druhů magnetických divadel.

    magnetické pohádkové divadlomagnetické dílky Krtek

Nově jsme do nabídky zařadili stavebnici Malý architekt a snad nejznámější hru Člověče nezlob se, u které se pobaví celá rodina.

                      dřevěná stavebnice Malý architekt        

Detoa je jasná volba pro rodiče, kteří vyhledávají pro své děti kvalitní, ekologické a dřevěné hračky.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-