Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Deskové hry pro děti od 6 - 7 let

Deskové hry pro děti od 6 - 7 let

Tipy pro výběr her a hraček 12. 6. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Kvalitní společenské hry pro malé školáky dětem přinášejí nejen spoustu chytré zábavy, ale především nové zkušenosti. Děti se u deskových her učí přemýšlet a kombinovat, zvažovat riziko, rozvíjejí postřeh i předvídavost... Společenské hry pro děti jsou ideálním prostředkem, jak zaujmout děti bez počítačů či televize a prožít s nimi hezké chvíle.


Naše tipy na zajímavé deskové hry pro děti od 6 - 7 let:


Super farmářDostihy a sázkyMondo Vlci a ovce

Super Farmář: Perfektní rodinná hra, která vaše děti naučí především kombinovat. Užijete si při něm samozřejmě i spoustu napětí a legrace. Přidejte se k velkému zástupů fanoušků této hry!
 

Dostihy a sázky: Klasická stolní společenská hra s původními pravidly a bohatou originální výbavou. Každý hráč je majitelem stáje. Cílem hry je co nejlépe investovat svěřené prostředky do koní a dostihů tak, aby stáj získala co nejvíce výher. .

Mondo: Akční hra zaměřená na postřeh, předvídavost a pozornost k detailům. Hru můžete hrát jak v rodině, tak i dítě samo. Hra má několik úrovní náročnosti, může tedy s vaším dítětem "růst". V jednom okamžiku může hrát i dítě lehčí variantu a rodič složitější.

Vlci a ovceZábavná hra ve stylu současných strategických her. Hráči tvoří stáda ovcí a s pomocí myslivců je chrání před vlky. Tato hra získala ve Francii ocenění Hra roku 2003.

 
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 3000,-