Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Deskové hry pro děti od 5 let

Deskové hry pro děti od 5 let

Tipy pro výběr her a hraček 2. 7. 2014 2 minuty
Kristýna Křížová
Předškoláci jsou již velmi šikovní a často již i docela trpěliví. Zvládnou tedy hry, které se uačínají podobat společenským hrám pro dospělé: rozhodují se, jak naložit se svými prostředky, do jaké míry riskovat apod. Užijí si ale také spoustu legrace při hře se svými rodiči, sourozenci či kamarády.


Naše tipy na zajímavé deskové hry pro děti od 5 let:

Osadníci z Katanu JuniorUmí prase létat? cestovní hraMonopoly Bláznivé bankovky - nová verzeDostihy a sázky Junior4 cestovatelské hry

Osadníci junior: Zajímavá hra, která učí děti "ekonomicky" uvažovat při zábavném obsazování nových ostrovů. 

4 cestovatelské hry: Hry pro předškoláky a malé školáky, při kterých zábavnou cestou získají základní zeměpisné znalosti. Základní princip her je založen na náhodném hodu kostkou, ale mincové žetony přinášejí do hry možnost taktizovat a rozhodovat se. 

Umí prase létat: Spousta zábavy při odhalování charakteristických vlastností 38 domácích i exotických zvířat. Při hře jsou důležité nejen vaše znalosti, ale i rychlé reakce. Současně se ve hře o zvířatech hodně naučíte.

Dostihy a sázky junior: Varianta nejúspěšnější české společenské hry Dostihy a sázky pro děti. Hráči nakupují své poníky a další potřebnou výbavu. Během hry se nenásilně seznámí s hodnotou peněz a hlavně se dobře pobaví. Menší děti mohou hrát zjednodušenou variantu bez peněz.

Monopoly Bláznivé bankovky: Děti uhánějí po veselém plánu a stavějí domy a hotely. Nadšeně chytají peníze z bankomatu. Musí ale také dávat pozor, aby jim neutekla příležitost získat peníze od druhých..

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-