Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Deskové hry pro děti od 4 let

Deskové hry pro děti od 4 let

Tipy pro výběr her a hraček 24. 6. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Společenské hry nabízejí dětem již od 4 let spoustu možností chytré zábavy. Děti mohou začít zkoušet první velmi jednoduché strategie (tzn. již se musí rozhodovat, jak se svým tahem co nejlépe naložit), zda jít dál a riskovat či nikoliv apod. Hry pro malé děti od 4 let již také nabízejí pestřejší výběr témat, nejdená se vždy o hry o zvířátkách či s oblíbenými postavičkami.


Naše tipy na zajímavé deskové hry pro děti od 4 let:
Barevný kolotoč 4 dobrodružné hry Děti z Carcassonne Z pohádky do pohádky / hra

Děti z Carcassonne: Jedna z prvních "velkých" her, které zvládnou i děti od 4 let. Děti ve hře staví z velkých tuhých kartonových dílků cestičky, na které umisťují své figurky. Vyhrává ten, kdo jako první umístí všechny své děti na cesty.

Barevný kolotoč: Krásná dětská hra s barvami. Děti podle barvy, která jim padne na kostce, umisťují žetony s obrázky dětí na kolotoč. Pozor, může se ale stát, že na kostce padne obrázek létajícího talíře a hráč si bude muset vzít svůj žetonek zpět...

4 dobrodružné hry: Všechny hry mají jednoduchá intuitivní pravidla a vše, co potřebujete, je jen kostka a figurka pro každého hráče, které jsou součástí leporela. To si poskládáte pro každou hru dle potřeby. Ideální také jako hry na cesty.

Z pohádky do pohádky: Cílem hry je dostat se do hradu, kde je ukrytý zlatý poklad. Na cestě za pokladem se hráči potkávají s postavami z pohádek, které jim cestu někdy usnadní a někdy ztíží. Hra má dvě herní varianty.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-