Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Deskové hry pro děti od 3 let

Deskové hry pro děti od 3 let

Tipy pro výběr her a hraček 20. 5. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Malí šikulové již od necelých tří let chtějí zkoušet, co dákáží, chtějí občas vyhrát nad dospělým i užít si "napětí". Společenské hry jsou k tomu ideální. Vybrali jsme pro váše děti tipy na prověřené deskové hry pro malinké hráče. Tyto hry pro nejmenší děti ještě nemají prvky strategie, jde vždy o jednoduchý herní princip, který i malé děti dobře zvládnou a hru si užijí.

Agátin výběr dětských her

 

Naše tipy na zajímavé didaktické hry pro děti od 3 let:


Kde a jak žijí zvířátka?Nezlob se, človíčku!Pohádkové hraní - VečerníčekPojď si hrát


Nezlob se, človíčku: klasická hra pro nejmenší děti, které ještě nemusí umět počítat. Děti vede hrou kostka s roztomilými obrázky.

Pojď si hrát dětská verze oblíbené dětské hry Člověče, nezlob se, tentokrát ale s obrázky pana Milera - Krtečkem a jeho kamarády, kteří jsou i na dřevěné kostce.

Kde a jak žijí zvířátka: Krásná hra pro nejmenší děti. V průběhu hry otáčíte kartičky s obrázky (co zvířátka jedí, co se nachází v jejich prostředí) a ten, kdo nejrychleji uhodne, ze kterého prostředí (zahrada, rybník, louka) obrázek je, na něj postaví figurku a získá bod - uhodnutou kartičku. 

Pohádkové hraní: Velmi jednoduchá hra pro opravdu malé hráče na klasickém principu cestičky. Děti hrají s obrázkovou kostkou a na rozdíl od Člověče, nezlob se se dostanou k cíli mnohem dřív (ve hře se nevyhazuje, hra tedy trvá mnohem kratší dobu, což je důležité u malých dětí, které nemají ještě takovou trpělivost).

Lekníny a žabky: Malé žabky balancují na květech leknínů, které rostou na hladině rybníčku. Musí být opatrné, aby nespadly do rybníčku. Tato hra podporuje jemnou motoriku a pozornost. Hru lze jednoduše upravit podle věku a šikovnosti dětí.

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-