Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Celý svět v modelíně

Celý svět v modelíně

Tipy pro výběr her a hraček 16. 6. 2014 1 minuta
Kristýna Křížová
Věděli jste, že modelína Play-Doh byla původně v roce 1930 používána jako čisticí prostředek na tapety? Až později ho v jedné kreativní třídě použili jako modelovací hmotu. V 50. letech se čisticí hmota stala modelínou, která má mnoho úžasných vlastností a barev.
Je to kreativní hračka vhodná pro chlapce i dívky.  Neklade meze fantazii. Děti si mohou vytvořit svět plný zvířátek, aut, jídla, prostě všeho, co je napadne. Někdy si děti chtějí tvořit podle návodů, kterých je na originální stránce Hasbro Play-Doh opravdu mnoho.

    modelínový koláč k nakousnutí   play-doh žabák   play-doh modelína

 

Náš výběr

My máme v nabídce několik “pracovních“ kreativních sad pro cukráře, pekaře, kuchaře, ale i stavaře, které děti určitě naprosto zaujmou a vy určitě budete obdarování rozličnými dortíky nebo domkem z vlastnoručně vyrobenýh cihel. 

        play-doh válec

 

Malý nápad na konec

Když budete mít čas, zkuste s dětmi vytvořit malý obrázek, třeba jako dárek nebo památku na dětství. Stačí když budete mít prázdný rámeček se sklem a pevnější papír vystřížený na velikost rámečku. Děti na papír vyskládají obrázek ze slabých proužků modelíny. Hotový obrázek se nakonec vloží pod sklo. Obrázek dostane splácnutím pod sklo nový charakter a vaše děti budou obdivovány jako opravdoví umělci.
 
Ve starším článku najdete základní informace o modelíně Play-Doh.
 
 
 
 
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-