Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Kolekce:
Určeno pro:
Věk:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Monika Slabá

AllOut

Další úspěšnou značkou, za kterou stojí německá společnost Hama, je All OutHama All Out představuje prostorné školní batohy s váhou pod 1kg. Precizní zpracování a použití odolného materiálu je patrné na první pohled. Batohy All Out mají kromě kvalitního polstrování, nastavitelných popruhů a stabilního dna důmyslně řešen prostor pro ukládání školních potřeb.

Školní batohy modelové řady All Out Selby mají navíc na přední straně batohu umístěny dva upevňovací pásy. Ty jsou praktické pro připevnění odloženého svrchního oblečení. Batohy All Out Blaby jsou určeny pro děti na prvním stupni. Kromě prodyšného měkkého polstrování je batoh vybaven podpůrnou kovovou konstrukcí pro správné držení těla a zdravý vývoj páteře vašeho školáka.

Krásný školní batoh All Out si zasluhuje stejně krásný penál. Jak batohy, tak prostorné penály All Out zdobí barevné čtverečky, trojúhelníky nebo veselé puntíky. Tyto nadčasové motivy těší především vyzrálé školáky. Naproti tomu školní batohy s motivy oblíbených pohádkových postaviček se dětem brzy omrzí.
 
Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější školní batohy