Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Agátin knižní bazárek

Agátin knižní bazárek

Agátiny oblíbené knížky 1. 3. 2019 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Pojďme společně bourat bariéry! Chceme udělat vše, co je v našich silách, a podpořit čtení našich dětí. Jsou (a my s nimi, že..) pod tlakem on-line světa, a přitom je klasické čtení pro dnešní děti tak důležité! Nabízíme vám proto v rámci Března - měsíce knih možnost zdarma obohatit vaši dětskou knihovničku!

Jak na to?

Přineste do některé z našich prodejen knížku, kterou jste už s dětmi přečetli. V prodejnách totiž bude od 4. do 31. 3. probíhat dočasný knižní bazárek, který znáte z našich Kreativních festivalů.
Bazárek je pro všechny, kteří hledají zajímavou knížku do své knihovničky a nechtějí jen tak vyhodit knihy, které už mají přečtené. Přijďte k nám do výměnného bazárku směnit knihu za jinou, která vás zaujme. Dej svoji knížce nový život!

Agátin svět věnuje do knižního bazárku v prodejnách cca. 100 nových knih a posílá dál knihy, které někteří z vás věnovali do knižního bazárku na Festivalu kreativního a logického hraní

Kdy a kam mohu knihu přinést?

Od 4. března 2019 můžete přinést knihu do našich prodejen. Knihy budou přijímany pouze v otevírací době. Knižní bazárek bude ukončen 31. března 2019. 

Podmínky Agátina knižního bazárku

  • Přijímáme pouze dětské knihy.
  • Přineste knihu v takovém stavu, v jakém byste si rádi odnesli knížku pro své děti. To znamená, že musí být ve výborném fyzickém stavu a musí být kompletní, se všemi stranami. S ohledem na ostatní děti nepřijímáme žádné "salátové vydání"!
  • Měníme kus za kus.
Přijďte si k nám doplnit svojí knihovničku a dát svým knížkám druhý život!
Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 3000,-