Doprava a platba zboží

Doprava a platba zboží
Agátin svět nabízí široké možnosti dopravy, ze kterých si vybere každý. Chcete-li si nechat zasalt svou objednávku dětských knih, stavebnic, kreativních hraček či dalšího zboží domů nebo do zaměstnání, vyberte si svého oblíbeného dopravce: Českou poštu, PPL či Geis Global Logistics. Preferujete-li osobní vyzvednutí své objednávky, jsou Vám k dispozici 3 naše kamenné prodejny (Praha 2, Praha 4, Praha 6) a širokou síť výdejních míst Uloženka/DPD výdejna.
1. Volba dopravy

Zboží zasíláme:
 • balíkem do ruky České pošty: cena 99 Kč vč. DPH, zásilka je doručena druhý den po odeslání, doručovatel Vás informuje SMS. Nepřevezmete-li si zásilku přímo od doručovatele, máte možnost vyzvednout si ji na své pobočce České pošty. Zásilka je zde uložena 7 dní, poté se vrací k nám.
   
 • přepravní službou PPL: cena 99 Kč vč. DPH, zásilka je doručena druhý den po odeslání. Řidič PPL se s Vámi spojí telefonicky a dohodne si s Vámi den a hodinu předání zásilky, které Vám budou vyhovovat. Nepřevezmete-li si zásilku přímo od řidiče, máte možnost vyzvednout si ji v příslušném depu PPL. Zásilka je zde uložena 14 dní, poté se vrací k nám.
   
 • přepravní službou Geis Global Logistics: cena 85 Kč vč. DPH, zásilka je doručena druhý den po odeslání. Řidič Geis se s Vámi spojí telefonicky a dohodne si s Vámi den a hodinu předání zásilky, které Vám budou vyhovovat. Nepřevezmete-li si zásilku přímo od řidiče, máte možnost vyzvednout si ji v příslušném depu Geis. Zásilka je zde uložena 3 - 5 dní, poté se vrací k nám.
   
 • osobní odběr: zásilku si můžete vyzvednout v našich kamenných prodejnách:
  Praha 2: Italská 12, po - pá 9.30 - 18 hod., osobní odběr je zdarma, platba na místě v hotovosti nebo kartou, mapa zde
  Praha 4: Pujmanové 1221, po - pá 9.00 - 17.00 hod., osobní odběr je zdarma, platba na místě v hotovosti nebo kartou, mapa zde
  Praha 6: Eliášova 12, po - pá 9.30 - 18 hod.,osobní odběr je zdarma, platba na místě v hotovosti nebo kartou, mapa zde

   
 • osobní odběr v systému Uloženka.cz: v 340 provozovnách Uloženka.cz/DPD výdejna po celé ČR.Informace o jednotlivých pobočkách zde. Cena 45 Kč při platbě předem, 66 Kč při platbě v hotovosti na místě.


Upozornění:
 • školní a studentské batohy zasíláme zdarma! Nabídka na zaslání zdarma platí i v případě, že si k batohui vyberete jiné zboží (penál či jiné školní doplňky nebo jakékoliv další zboží: knihu, hru, CD, kreativní sadu...).

Tip:
 • chystáte se na dovolenou a nevíte, zda si stihnete zásilku vyzvednout? Nevadí, stačí do pole "Poznámka" uvést, termín, kdy potřebujete mít zásilku připravenou, a my načasujeme její odeslání tak, abyste si ji mohli pohodlně převzít.


2. Formy platby

Objednávku můžete uhradit těmito způsoby:
 • dobírkou: poplatek: 36 Kč vč. DPH, platí pro zaslání zásilky Českou poštou i PPL. Cenu objednávky uhradíte buď doručovateli ČP či řidiči PPL, nebo na poště či v depu PPL.
   
 • dobírkou: poplatek: 21 Kč vč. DPH, platí pro zaslání zásilky kurýrem Geis či při vyzvednutí v systému výdejních míst Uloženka (HeurekaPoint). Cenu objednávky uhradíte buď řidiči Geis nebo při převzetí na výdejním místě.
   
 • převodem předem, platba kartou: poplatek: 0 Kč, cenu objednávky uhraďte buď zvolením banky, ze které budete platbu zadávat (budete pak přesměrovaní přímo na formulář Vaší banky), nebo přes běžný bankovní převod u Vaší banky na náš účet č. 2300176605/2010, jako variabilní symbol zadejte číslo objednávky. Platí pro všechny formy dopravy objednávek i osobní vyzvednutí.
   
 • platební kartou: poplatek: 0 Kč, platí pro karty společností Maestro, VISA, MasterCards a Visa Electron. Platí pro zaslání zásilky Českou poštou i PPL i pro osobní odběry v prodejnách 
 •  
 • hotově: poplatek 0 Kč, platí pro osobní odběr v naší kamenné prodejně na adrese Italská 12, Praha 2 (mapa zde), Pujmanové 1221, Praha 4 (mapa zde), Eliášova 12, Praha 6 (mapa zde).
   
 • složenka, SuperCash: poplatek 0 Kč, platí pro zaslání Českou poštou, PPL, Geis,  tuto službu zajišťuje platební brána PayU.